POWRÓT

KRZYSZTOF SZTOMPKA - TRENER MEDYCZNY FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Krzysiek!

Każdy może być aktywny, bez względu na wiek, stan zdrowia i miejsce, w którym się znajduje!

Jestem Założycielem FIT YOU oraz Waszym trenerem personalnym, trenerem sylwetki i trenerem korektywy.

Na Platformie FITYOUNOW.PL dbam o to, żebyście uwierzyli, że możecie osiągnąć niemalże każdy cel, gdziekolwiek jesteście, bez względu na aktualny stan zdrowia. Możecie tutaj oglądać moje moduły treningowe: odchudzające, budujące mięśnie, rzeźbiące sylwetkę, niwelujące ból w lędźwiach/szyi, chowające łopatki, oraz teoretyczne: o odchudzaniu, budowaniu mięśni i motywacji. Piszę także artykuły tematyczne na naszym blogu.

Jestem pedagogiem wychowania fizycznego. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie ze specjalizacją gimnastyka korekcyjnego. Posiadam międzynarodową legitymację Trenera Personalnego REPs. Jestem także wykładowcą w akademii przyszłych trenerów Athlete Performance, gdzie odpowiadam za zagadnienia psychologicznych i mentalnych aspektów pracy z Podopiecznymi.

Kształcąc się już ponad 10 lat w zawodzie oraz uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach poszerzałem wiedzę z dziedzin: treningu funkcjonalnego i medycznego, modelowania sylwetki, odchudzania, przygotowania motorycznego amatora i sportowca. Przekładam psychologiczne i mentalne przygotowanie Podopiecznych do osiągnięcia celu ponad cyfry, liczby, daty i wyniki.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, piszcie na czacie Platformy lub wysyłajcie maila na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

MOJA GALERIA

GOTOWI DO DZIAŁANIA?

Sprawdź szczegóły naszej oferty klikając w przycisk poniżej!

sprawdzam!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZANIM DO NAS DOŁĄCZYSZ?

Kliknij zielony dymek “CHAT” po prawej stronie i napisz do nas na czacie!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

POWRÓT