POWRÓT

Razem z Wami tworzymy lepszy świat!

Z NAMI WSPIERASZ DZIECI Z DOMÓW DZIECKA!

Stałym Partnerem Platformy FITYOUNOW.PL jest FUNDACJA MAŁY DUŻY CZŁOWIEK, która pomaga dzieciom z domów dziecka. Dzięki Waszym decyzjom o współpracy oraz decyzjom o zakupie karnetów lub zakupie produktów ze sklepu FITYOUSHOP.PL, regularnie, co miesiąc, przekazujemy 5% ZYSKU NETTO na konto Fundacji.

Pomocna dłoń ma pięć palców! Wraz z Wami przybijamy sportową “piątkę” z dziećmi z domów dziecka! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspólnie trwamy w misji pomocy Podopiecznym Fundacji!

O FUNDACJI MAŁY DUŻY CZŁOWIEK:

“Nie ma dzieci – są ludzie” – Janusz Korczak. Takimi słowami wita się Fundacja Mały Duży Człowiek na oficjalnej stronie www. z każdym: odwiedzającym, wspierającym, wolontariuszem i podopiecznym. Na tejże stronie możemy także przeczytać o głównych celach oraz założeniach Fundacji. Cytujemy poniżej:

“Fundacja Mały Duży Człowiek została stworzona dla Dzieci, które los doświadcza niejednokrotnie mocniej, niż są w stanie udźwignąć na swoich małych barkach. One wiedzą co to strach, głód, samotność, ból i krzyk, którego nikt nie słyszy. Zabrane często z domu, gdzie musiały radzić sobie same, trafiają do placówki, do Domu Dziecka. Tam zaczyna się ich walka o lepsze życie, ale w tej walce często brakuje sił. Gaśnie nadzieja, a my tej nadziei gasnąć nie pozwalamy.

Walczymy o to, aby każde Dziecko wkraczało w przyszłość ze spokojem i poczuciem, że jest ktoś obok, że nie jest na tym świecie samo. Niesiemy pomoc materialną, psychologiczną, prawną. Otaczamy dzieci opieką medyczną oraz spełniamy marzenia, których jest tak wiele. Pomocą Fundacja obejmuje również młodzież wkraczającą w dorosłość. Chcemy dać dorosłym podopiecznym narzędzia, którymi wybudują fundamenty godnego i szczęśliwego życia, na które tak bardzo zasługują.”

A my, oraz nasi wspaniali Podopieczni przyłączamy się do tej walki. Im więcej rąk do wsparcia, tym mniej brzuszków do wykarmienia!

WSPARCIE FUNDACJI MAŁY DUŻY CZŁOWIEK:

Jeśli chcecie przeczytać więcej o działaniach, projektach, szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez Fundację Mały Duży Człowiek zapraszamy Was do przeglądania strony www. oraz social mediów. Wszelkie linki, jak i bezpośredni kontakt z Fundacją znajdziecie poniżej. Dołączamy także bezpośredni link do indywidualnej zbiórki na rzecz Fundacji! Podajmy dzieciom POMOCNĄ DŁOŃ!
 
Fundacja zachęca także do przyłączenia się do wspólnych działań! Jeśli chcesz, możesz zostać Wolontariuszem i wspierać dzieci z domów dziecka z dowolnego miejsca w Polsce. My, jako platforma FITYOUNOW.PL oraz sklep online FITYOUSHOP.PL także przyłączamy się jako Wolontariusze do projektów Fundacji. Znajdziecie nas na: zbiórkach, wydarzeniach, maratonach i imprezach, organizowanych dla podopiecznych Fundacji.
 

KONTAKT:
WWW.: https://fundacja-mdc.org.pl/
ZBIÓRKA: https://zrzutka.pl/vyypf5
MAIL: kontakt@fundacja-mdc.org.pl
TEL.: +48 530 722 409

SOCIAL MEDIA:

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA FUNDACJI:

Fundacja Mały Duży Człowiek serdecznie zaprasza do wspólnej akcji pt.: “PRZYJDŹ MIKOŁAJU”, która polega na zbiórce funduszy oraz prezentów dla wychowanków państwowych domów dziecka. Wszelkich zainteresowanych pomocą zapraszamy do przekazywania środków finansowych na konto Fundacji lub konto utworzonej zrzutki, a także do wysyłania lub osobistego dostarczania prezentów dla dzieci na adres siedziby Fundacji. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www. Fundacji oraz pod numerem telefonu Fundacji. Wszelkie niezbędne informacjeumieszczamy poniżej.

CZAS TRWANIA AKCJI “PRZYJDZ MIKOŁAJU”:
1-10 grudnia 2021r. (wysyłanie paczek do 15-go grudnia)


PRZELEW ŚRODKÓW FINANSOWYCH:

ZRZUTKA: https://zrzutka.pl/kr4skd#
KONTO FUNDACJI: 07160014621850489470000001

WYSYŁKA LUB OSOBISTE DOSTARCZENIE PREZENTÓW:
INFORMACJA POD NR TEL.: +48530722409

GALERIA FUNDACJI:

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Kliknij w zielony dymek w prawym dolnym
rogu i napisz do nas na czecie!

POWRÓT