RAZEM Z WAMI TWORZYMY LEPSZY ŚWIAT!

TRENUJESZ! EDUKUJESZ SIĘ! POMAGASZ!

Z NAMI WSPIERASZ DZIECI Z DOMÓW DZIECKA!

Stałym Partnerem Platformy FITYOUNOW.PL jest FUNDACJA MAŁY DUŻY CZŁOWIEK, która pomaga dzieciom z domów dziecka. Dzięki Waszym decyzjom o współpracy oraz decyzjom o zakupie karnetów lub zakupie produktów ze sklepu FITYOUSHOP.PL, regularnie, co miesiąc, przekazujemy na konto Fundacji:

5% ZYSKU NETTO!

Pomocna dłoń ma pięć palców! Wraz z Wami przybijamy sportową „piątkę” z dziećmi z domów dziecka! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspólnie trwamy w misji pomocy Podopiecznym Fundacji!

CELE I MISJA FUNDACJI:

„Nie ma dzieci – są ludzie” – Janusz Korczak. Takimi słowami wita się Fundacja Mały Duży Człowiek na oficjalnej stronie www. z każdym: odwiedzającym, wspierającym, wolontariuszem i podopiecznym. Na tejże stronie możemy także przeczytać o głównych celach oraz założeniach Fundacji. Cytujemy poniżej:

„Fundacja Mały Duży Człowiek została stworzona dla Dzieci, które los doświadcza niejednokrotnie mocniej, niż są w stanie udźwignąć na swoich małych barkach. One wiedzą co to strach, głód, samotność, ból i krzyk, którego nikt nie słyszy. Zabrane często z domu, gdzie musiały radzić sobie same, trafiają do placówki, do Domu Dziecka. Tam zaczyna się ich walka o lepsze życie, ale w tej walce często brakuje sił. Gaśnie nadzieja, a my tej nadziei gasnąć nie pozwalamy.

Walczymy o to, aby każde Dziecko wkraczało w przyszłość ze spokojem i poczuciem, że jest ktoś obok, że nie jest na tym świecie samo. Niesiemy pomoc materialną, psychologiczną, prawną. Otaczamy dzieci opieką medyczną oraz spełniamy marzenia, których jest tak wiele. Pomocą Fundacja obejmuje również młodzież wkraczającą w dorosłość. Chcemy dać dorosłym podopiecznym narzędzia, którymi wybudują fundamenty godnego i szczęśliwego życia, na które tak bardzo zasługują.”

A my, oraz nasi wspaniali Podopieczni przyłączamy się do tej walki. Im więcej rąk do wsparcia, tym mniej brzuszków do wykarmienia!

JAK WSPIERAĆ SAMODZIELNIE?

Jeśli chcecie przeczytać więcej o działaniach, projektach, szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez Fundację Mały Duży Człowiek zapraszamy Was do przeglądania strony www. oraz social mediów. Wszelkie linki, jak i bezpośredni kontakt z Fundacją znajdziecie poniżej. Dołączamy także bezpośredni link do indywidualnej zbiórki na rzecz Fundacji! Podajmy dzieciom POMOCNĄ DŁOŃ!

Fundacja zachęca także do przyłączenia się do wspólnych działań! Jeśli chcesz, możesz zostać Wolontariuszem i wspierać dzieci z domów dziecka z dowolnego miejsca w Polsce. My, jako platforma FITYOUNOW.PL oraz sklep online FITYOUSHOP.PL także przyłączamy się jako Wolontariusze do projektów Fundacji. Znajdziecie nas na: zbiórkach, wydarzeniach, maratonach i imprezach, organizowanych dla podopiecznych Fundacji.

ZOBACZ FILM FUNDACJI

TWÓJ 1% PODATKU DLA FUNDACJI:

Możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Dzieci mieszkających w Domach Dziecka! Czego potrzebujesz?

Jeśli możesz odprowadzić 1% podatku, to znajdujesz w swoim formularzu PIT odpowiedniej rubryki w sekcji tzw. informacji uzupełniających. Do ich wypełnienia wymagany będzie numeru KRS Fundacji Mały Duży Człowiek (dane poniżej) oraz kwoty, jaką przekażemy organizacji. W formularzu PIT należy wskazać cel szczegółowy: „Mały Duży Człowiek”. Po wykonaniu tych kroków wystarczy złożyć PIT tak, jak zwykle – w urzędzie lub wysłać go drogą elektroniczną.

NR KRS: 0000 215 720
CEL SZCZEGÓŁOWY: Mały Duży Człowiek

OTRZYMALIŚMY NAGRODĘ!

PODOPIECZNI FITYOUNOW.PL TWORZĄ DOBRO!

Co roku Fundacja Mały Duży Człowiek wręcza nagrodę „Tworzę Dobro” dla najbardziej regularnego i sumiennego darczyńcy. Taką nagrodę otrzymaliście właśnie Wy – nasi wspaniali Podopieczni! Trenując, edukując się i dbając o zdrowie, regularnie przekazywaliście datki mieszkańcom państwowych Domów Dziecka i robiliście to najlepiej ze wszystkich!

Słowem Fundacji: „Platforma jest Partnerem Fundacji i wspiera ją od początku istnienia, przekazując każdego miesiąca 5% zysku netto oraz aktywnie uczestnicząc w życiu Fundacji. Dziękujemy za wsparcie i wrażliwość na potrzeby dzieci mieszkających w Domach Dziecka!”

JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

KONTAKT Z FUNDACJĄ:

WWW.: https://fundacja-mdc.org.pl/
ZBIÓRKA: https://zrzutka.pl/vyypf5
MAIL: kontakt@fundacja-mdc.org.pl
TEL.: +48 530 722 409

SOCIAL MEDIA FUNDACJI:

GALERIA FUNDACJI:

EDUKUJ SIĘ, TRENUJ I POMAGAJ
Z PLATFORMĄ FITYOUNOW.PL!
SPRAWDŹ OFERTĘ