POZNAJ FIT ZIOMKÓW, KTÓRZY JUŻ NAM ZAUFALI!

Czym tak naprawdę jest

METAMORFOZA?

CZY ZAWSZE JEST TO UTRATA KILOGRAMÓW
LUB SPORTOWA SYLWETKA?

Jako nasi Podopieczni przechodzicie stopniową, bezstresową zmianę nawyków żywieniowych i treningowych. Uczymy się małymi krokami wprowadzać zdrowie do Waszego życia.
Uczymy Was o Waszych ciałach i umysłach. Robimy to dopasowując świat FIT do Waszych codzienności, a nie odwrotnie – wciskając Was na siłę do świata FIT. Codzienne obowiązki, praca, studia mają współgrać z ruchem i dietą, a nie wzajemnie sobie przeszkadzać.
Wasze metamorfozy to nie tylko kilogramy i sylwetki. Wasze postępy to także: lepszy sen i regeneracja, więcej energii na co dzień, poprawa jakości skóry, wzmocnienie układu immunologicznego, przeciwdziałanie dolegliwościom bólowym i urazom, świadomość w odżywianiu i treningu, więcej energii, doświadczenie i wiedza.

SŁOWEM PODSUMOWANIA!

Wasze METAMORFOZY to coraz większa wiedza o Was samych!

OTO NASI PODOPIECZNI I ICH FIT ZIOMKOWE METAMORFOZY!

INKA!

Inka to nasz naczelny Fit Ziomek, czyli tak zwany VIP Ziomek! Zawsze udziela się pod naszymi postami, zdrowo się odżywia i regularnie trenuje. Ze swoim Trenerem Opiekunek – Krzysztofem schudła -25kg!

PAULI!

Pauli, korzystając z wiedzy zawartej w naszych Poradnikach i aktywnie obserwując nasze posty na Facebooku, na nasze grupie: Fit Ziomki – porady, trening, dieta, samodzielnie schudła -18kg!

BARTEK!

Bartek to jeden z Podopiecznych Trenera Krzysztofa, który chciał modelować sylwetkę. Jak widzicie na zdjęciach, Bartkowi udało się zdrowo przytyć 6kg i rozwinąć bardzo atletyczne ciało!

PAULA!

Paulina to nasza Trenerka, która również może poszczycić się nie lada przemianą. Schudła -5kg, jednocześnie modelując sylwetkę i budując mięśnie. Nasi Trenerzy to czynni praktycy! 

KRZYSIEK!

Krzychu to Fit Ziomek z facebook-owej grupy: Fit Ziomki – porady, trening, dieta. Stosując się do wiedzy z platformowych Poradników oraz publikowanych treści, samodzielnie schudł aż -20kg!

KASIA!

Kasia to Podopieczna Trenera Krzysztofa, która korzystając z Platformy schudła -8kg. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych ujędrniła ciało i poprawiła jakość swojej skóry.

GRZEGORZ!

Grzegorz jest kolejnym zawziętym Podopiecznym Trenera Krzystofa. Dzięki regularnym treningom schudł -17kg. Okazuje się, że po 45-tce także nie ma granic i jak się chce, to się da!

ANIA!

Ania to kolejny Fit VIP Ziomek. Bardzo przykładała się do trenowania z Platformą. Pod okiem Trenera Krzyśka schudła -15kg. Zobaczcie koniecznie nasz wywiad z Anią w zakładce FIT YOU TV!

PAULINKA!

Paulinka to mama na pełnych obrotach, która zaczęła trenować z Platformą pod okiem Trenera Opiekuna – Krzysztofa. Schudła -8kg i wyprostowała przygarbioną od noszenia dziecka sylwetkę!

PATRYK!

Patryk to jeden z młodszych Podopiecznych Trenera Krzysztofa. Jako nastolatek miał tendencję do krzywienia się na lewą stronę. Zbudował gorset mięśniowy +7kg i wyprostował ciało!

TOMASZ!

Tomasz to Podopieczny Trenera Krzysztofa. Zawodowy kierowca samochodów ciężarowych, który trenując na trasach schudł aż -16kg! Wywiad z nim możecie obejrzeć na FIT YOU TV!

JUSTYNA!

Bardzo sumienny Fit Ziomek i mama na pełnych obrotach! Korzystając z naszych zaleceń oraz inspirując się naszą grupą na Facebooku, samodzielnie schudła 12kg!

PATRYK!

Patryk trenował z Trenerem Krzysztofem i jego celem było rozwinąć muskularną sylwetkę. Wspólnie zbudowali +8kg mięśni i nauczyli się przeciwdziałałać siedzącemu trybowi pracy!

OLEK!

Tytan pracy. Podopieczny Trenera Krzysztofa. Stworzony do dźwigania, dlatego też jego redukcja polegała na machaniu konkretnymi ciężarami! Schudł -14kg i poprawił kondycję!

PATRYCJA!

Drobniutka Patrycja jest potężnym dowodem na to, że można modelować i ujędrnić sylwetkę. Pracując z Trenerem Krzysztofem schudła -4kg tłuszczu i nabrała +3kg mięśni! Głównie na tyłku!

ANIA!

Ania pracowała zarówno pod okiem Trenera Krzysztof, jak i włożyła mnóstwo samodzielnej pracy. Schudła -5kg i zbudowała +4kg mięśni, głównie na pośladkach i plecach. Piękna przemiana ciała!

KRZYSZTOF!

Krzysztof! Wasz Trener Opiekun! +20kg! Od chudzielca do zdrowego mężczyzny. Nasi specjaliści to pasjonaci i praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Metamorfoza mówi sama za siebie!

HEJ FIT ZIOMKU!

To miejsce czeka właśnie na Ciebie! Z nami możesz zrealizować swój cel bez stresu i bez presji! To jak? (*nigdy nie publikujemy zdjęć bez Waszej zgody)
ZACZYNAM!

ZAGLĄDAJ TUTAJ OD CZASU DO CZASU!
ZADOWOLONYCH FIT ZIOMKÓW WCIĄŻ PRZYBYWA!

TO JAK? ZACZYNAMY?

NASI PODOPIECZNI OSIĄGAJĄ SWOJE CELE CIERPLIWIE, POWOLI I W ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ. EDUKUJEMY SIĘ WSPÓLNIE, BO WIEDZA POZWALA WAM NIE POPEŁNIAĆ STARYCH BŁĘDÓW.

A JEŚLI RAZ ZDOBĘDZIESZ WIEDZĘ, TO ZOSTAJE ONA Z TOBĄ NA CAŁE ŻYCIE! 

DOŁĄCZ DO NAS!