POWRÓT

Przeczytaj, co sądzą o nas Podopieczni! Zobacz metamorfozy!

JAKUB – SPEDYTOR (30 LAT)

Współpraca z FITYOUNOW.PL to najlepiej wydane pieniądze od dłuższego czasu. Posiadam całoroczny karnet. Bardzo sobie cenię współpracę z Krzysztofem. Świetnie motywuje, prowadzi mnie w odpowiedni sposób do wyznaczonych celów. Co do samej Platformy – bardzo podoba mi się, że możemy zobaczyć krok po kroku jak wykonywać dane ćwiczenia. Sama strona FITYOU to bogata oferta ćwiczeń video i porad na blogu. Treści na stronie są jasne i czytelne, widzę tutaj duży profesjonalizm. Dla osoby początkującej, takiej jak ja, FITYOUNOW.PL to idealne miejsce do nauki o zdrowiu.

ADAM – PROGRAMISTA (40 LAT)

Mnie pozytywnie zaskoczył program partnerski. Na pierwszej konsultacji wyniknęło. że powinienem iść do fizjoterapeuty z kolanem, zanim zaczniemy trenować. Platforma dobrała dla mnie świetnego Fizjo w Trójmieście i dostałem tam zniżkę na wizytę za bycie Podopiecznym Platformy. Piękna sprawa.

ZOSIA – MAMA 24H/DOBĘ (31 LAT)

Uwielbiam Kuchnię FIT YOU i przepisy na blogu! Najbardziej podoba mi się, że dodaliście w artykułach wartości Indeksu Glikemicznego. Dla mnie, jako osoby walczącej z Insulino-opornością to doskonałe ułatwienie! Dzieciakom też wszystko smakuje. Z resztą – nie mają wyboru! 

ALEKSANDRA – PRACOWNIK BIUROWY (33 LATA)

Polecam z czystym sumieniem FITYOUNOW.PL. Moim trenerem opiekunem jest Krzysiek. Profesjonalista z ogromną wiedzą merytoryczną i praktyczną. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Jest wyrozumiały, cierpliwy i zawsze znajdzie sposób, bym ruszyła dalej, gdy jest kryzys.

MACIEK – STUDENT (26 LAT)

Ja to ten wiecznie szczupły i bez mięśni. Myślałem, że spadnę z krzesła, gdy Krzysiek powiedział mi na pierwszej konsultacji, że będziemy uczyć się martwego ciągu. Zwariowałem. Po pół roku współpracy jestem mniej szczupły i już nie bez mięśni. Fajnie jest! Korzystajcie!

MARCELINA – LOGOPEDA (37 LAT)

Uwielbiam poradniki, które dostajemy na maila! krótkie, proste, konkretne. Nie mogłam uwierzyć, gdy na drugich konsultacjach z trenerem omawialiśmy wyniki i postępy, a trener powiedział mi, że schudłam to pierwsze -3kg dzięki regularnemu piciu odpowiedniej wody. Te poradniki, to jakiś kosmos!

KRZYSZTOF – KSIĄDZ (34 LATA)

Kochani! -20kg! Online! Zdrowo i bezpiecznie! Polecam każdemu!

WERONIKA – NAUCZYCIEL (34 LATA)

Wspaniała współpraca z profesjonalistami! Platforma to świetne narzędzie do nauki swoim ciele i o zdrowiu!

GRZEGORZ – WŁAŚCICIEL FIRMY (55 LAT)

Z Platformą FITYOUNOW.PL schudłem -17kg. Czuję się świetnie, choć sądziłem, że w moim wieku pójdzie znacznie trudniej. Atlas ćwiczeń jest świetny. Nauczyłem się wszystkiego. Moją metamorfozę możecie zobaczyć na zdjęciach! Polecam!

ANNA – KSIĘGOWA (41 LAT)

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ponieważ zupełnie nie mam nic wspólnego z aktywnym życiem. Jestem ostatnia do treningów. Ból w lędźwiach zmusił mnie do poszukania rozwiązań, a nie widziałam siebie na siłowni. Skorzystałam z czegoś, co wydawało mi się na początku bez sensu, czyli z “edukacji online” z FITYOUNOW.PL. Wypróbowałam miesiąc, jestem już prawie rok. Polecam każdemu!

Małymi kroczkami do Twojego FIT YOU!

Niech Wasz entuzjazm mówi sam za siebie!

GOTOWI DO DZIAŁANIA?

Sprawdź szczegóły naszej oferty klikając w przycisk poniżej!

sprawdzam!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZANIM DO NAS DOŁĄCZYSZ?

Kliknij zielony dymek “CHAT” po prawej stronie i napisz do nas na czacie!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

POWRÓT