Przeczytaj, co sądzą o nas Podopieczni! Zobacz metamorfozy!

JAKUB – SPEDYTOR (30 LAT)

Współpraca z FITYOUNOW.PL to najlepiej wydane pieniądze od dłuższego czasu. Posiadam karnet trenerski. Bardzo sobie cenię współpracę z Krzysztofem. Świetnie motywuje, prowadzi mnie w odpowiedni sposób do wyznaczonych celów. Planowałem współpracować rok, ale przedłużyłem o kolejny. Świetna sprawa.

ADAM – PROGRAMISTA (40 LAT)

Mnie pozytywnie zaskoczył program partnerski. Na pierwszym spotkaniu on-line wyszło, że powinienem iść do fizjoterapeuty z kolanem, zanim zaczniemy trenować. Platforma dobrała dla mnie świetnego fizjo w Trójmieście i dostałem tam zniżkę jako podopieczny Platformy! Kolano już zdrowe, a ja macham z Fit You.

ZOSIA – MAMA 24H/DOBĘ (36 LAT)

Uwielbiam kuchnię FIT YOU i przepisy na blogu! Najbardziej podoba mi się, że dodaliście w artykułach wartości Indeksu Glikemicznego. Dla mnie, jako osoby walczącej z insulio-opornością to doskonałe ułatwienie. Dzieciakom też wszystko smakuje. Z resztą, nie mają wyboru!

ALEKSANDRA – PRACOWNIK BIUROWY (33 LATA)

Polecam z czystym sumieniem FITYOUNOW.PL. Moim trenerem opiekunem jest Krzysiek. Profesjonalista z ogromną wiedzą merytoryczną i praktyczną. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Jest wyrozumiały, cierpliwy i zawsze znajdzie sposób, bym ruszyła dalej, gdy jest kryzys.

MACIEK – STUDENT (26 LAT)

Ja to ten wiecznie szczupły i bez mięśni. Myślałem, że spadnę z krzesła, gdy Krzysiek powiedział mi na pierwszym spotkaniu, że będziemy uczyć się martwego ciągu. Zwariowałem. Po pół roku współpracy jestem +5kg i już nie bez mięśni. Fajnie jest! Korzystajcie!

MARCELINA – LOGOPEDA (37 LAT)

Uwielbiam poradniki, które dostajemy na maila zaraz po rozpoczęciu współpracy! Krótkie, proste, konkretne. Nie mogłam uwierzyć, gdy na drugim spotkaniu on-line z trenerem omawialiśmy wyniki i postępy, a trener powiedział mi, że schudłam to pierwsze -3kg dzięki regularnemu piciu odpowiedniej wody. Te poradniki, to jakiś kosmos!

KRZYSZTOF – KSIĄDZ (34 LATA)

Kochani! -20kg! Online! We własnym pokoju! Bez wydatków na siłownię! Zdrowo i bezpiecznie! Polecam każdemu!

WERONIKA – NAUCZYCIEL (34 LATA)

Wspaniała współpraca z profesjonalistami! Platforma to świetne narzędzie do nauki swoim ciele i o zdrowiu!

GRZEGORZ – PRZEDSIĘBIORCA (55 LAT)

Z Platformą FITYOUNOW.PL schudłem -17kg. Czuję się świetnie, choć sądziłem, że w moim wieku pójdzie znacznie trudniej. Atlas ćwiczeń jest świetny. Nauczyłem się wszystkiego. Moją metamorfozę możecie zobaczyć na zdjęciach! Polecam!

ANNA – KSIĘGOWA (41 LAT)

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ponieważ zupełnie nie mam nic wspólnego z aktywnym życiem. Jestem ostatnia do treningów. Ból w lędźwiach zmusił mnie do poszukania rozwiązań, a nie widziałam siebie na siłowni. Skorzystałam z czegoś, co wydawało mi się na początku bez sensu, czyli z „edukacji online” z FITYOUNOW.PL. Wypróbowałam miesiąc, jestem już prawie rok. Polecam każdemu!

Niech Wasz entuzjazm mówi sam za siebie!

TWORZYMY RAZEM SPOŁECZNOŚĆ!

FACEBOOK: GRUPA FIT ZIOMKI

TAM TAKŻE MOŻESZ POZNAĆ OPINIE NASZYCH PODOPIECZNYCH!

Małymi kroczkami do Twojego FIT YOU!

PAULA!

INKA!

KRZYSIEK!

ANIA!

BARTEK!

Zobacz wszystkie metamorfozy!

GOTOWI DO DZIAŁANIA?

NASI PODOPIECZNI OSIĄGAJĄ SWOJE CELE CIERPLIWIE, POWOLI I W ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ. EDUKUJEMY SIĘ WSPÓLNIE, BO WIEDZA POMAGA WAM NIE POPEŁNIAĆ STARYCH BŁĘDÓW.

BEZ STRESU, BEZ PRESJI. TWOJA DROGA DO TWOJEGO FIT YOU!

DOŁĄCZ DO NAS!