PAULINA POSZYTEK - TRENER PERSONALNY FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Paulina!

Kocham swoją pracę i dbanie o Wasze zdrowie!

Na Platformie FITYOUNOW.PL jestem Waszym trenerem personalnym.

Możecie oglądać mnie na filmach z naszego Atlasu Ćwiczeń Fit You, w którym wraz z Waszym trenerem medycznym – Krzysztofem Sztompką, uczymy Was prawidłowych pozycji i bezpiecznych technik z przeróżnym asortymentem. Jest tam ponad 200 filmów z ćwiczeniami! Koniecznie sprawdź! Piszę także artykuły tematyczne na naszym blogu. Miłego czytania!.

Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym REPs, magistrem fizjoterapii i wychowania fizycznego, absolwentką AWF im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Już jako student prowadziłam wiele badań z dziedzin fizjoterapii i rehabilitacji na potrzeby uczelni. 

Następnie poszerzałam wiedzę na licznych szkoleniach i warsztatach z: przeprowadzania rehabilitacji pourazowej i rehabilitacji po operacjach przepuklin kręgosłupa (mikrodiscectomia), treningu funkcjonalnego oraz suchego igłowania.

Doświadczenie zawodowe gromadzę od kilku lat w dziedzinach: korekty wad postawy dzieci, dorosłych oraz osób starszych, treningu funkcjonalnego dla Podopiecznych zmagających się z różnymi dysfunkcjami aparatu ruchu oraz posiadających asymetrie ciała i dolegliwości bólowe w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, wysyłajcie maila z zapytaniem o kontakt na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Jeśli chcielibyście złapać mnie na żywo, to działam na terenie Trójmiasta
Dla naszych Fit Ziomków oferuję rabaty i zniżki na treningi personalne! Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

MOJA GALERIA