DARIA SOŁTYS - TRENER FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Daria!

Modelowanie sylwetki swojego ciała to najpiękniejsze hobby!

Jestem Waszym trenerem personalnym i trenerem modelowania sylwetki.

Na Platformie FITYOUNOW.PL przekonuję Was do rozwijania swojej muskulatury, kształtowania sylwetek i cieszenia się z efektów ciężkiej pracy! Możecie znaleźć mnie na filmach instruktażowych w Atlasie Ćwiczeń Fit You, w którym wraz z Waszym trenerem medycznym – Krzysztofem Sztompką, uczymy Was prawidłowych pozycji i bezpiecznych technik z przeróżnym asortymentem. Jest tam ponad 200 filmów z ćwiczeniami! Koniecznie sprawdź! Piszę dla Was także artykuły tematyczne na naszym blogu.

Jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym i Trenerem Modelowania Sylwetki. Ze sportem jestem związana od dziecka. Uwielbiam ruch i dbanie o zdrowie. Moi znajomi śmieją się, że nie da się mnie przyłapać z czymś niezdrowym na talerzu. Uwielbiam zdrowo się odżywiać!

Stosuję zasadę, że trening i ćwiczenia nie mają płci i kobiety również powinny dźwigać konkretne ciężary. Nie bójcie się drogie Panie dźwigać! Efekty będą niesamowite!

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, wysyłajcie maila z prośbą o kontakt na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Jeśli chcielibyście złapać mnie na żywo, to działam na terenie Trójmiasta
Dla naszych Fit Ziomków oferuję rabaty i zniżki na treningi personalne i treningi modelowania sylwetki! Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

MOJA GALERIA