DARIA KUZA - TRENER FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Daria!

Balans pomiędzy duchem a ciałem, to zdrowie budowane na lata!

Jestem Waszym trenerem relaksacji oraz instruktorem fit-ball i over-ball.

Na Platformie FITYOUNOW.PL dbam o to, byście znaleźli chwilę na relaks, medytację i wyciszenie organizmu, a także dbali o sprawność ogólną organizmu! Możecie tutaj oglądać moje moduły o: relaksacji, medytacji sterowanej, fit-ball, over-ball, a także czytać moje artykuły tematyczne na naszym blogu.

Jestem Trenerem Personalnym i Trenerem Terapeutą o specjalnościach: Kręgosłup, Senior i Dno Miednicy. Jestem Instruktorką po wielu szkoleniach i kursach, min.: Medical Pregnancy Training; Mobility, Stability & Movement Patterns; Tułów- baza do ruchu; Spinning. Jestem także trenerem grup biegowych i organizatorem zajęć „Zdrowy ruch u seniora”.

Ze sportem związana 29 lat. Żyjąca aktywnie i lubiąca „konkretnie, ale i mądrze się zmęczyć„. Fanka treningu z obciążeniem, treningu prozdrowotnego, wytrzymałościowego, maratonów i ultramaratonów.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, wysyłajcie maila z prośbą o kontakt na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Jeśli chcielibyście złapać mnie na żywo, to działam na terenie Trójmiasta
Dla naszych Fit Ziomków oferuję rabaty i zniżki na treningi personalne i treningi biegowe! Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

MOJA GALERIA