NATALIA SULAK-POSIADAŁA - TRENER FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Natalia!

Pole dance jest dla każdego, a stretching nie musi boleć!

Jestem Waszym trenerem: personalnym, pole dance, yoga wheel oraz stretchingu.

Na Platformie FITYOUNOW.PL udowadniam, że pole dance jest dla każdego, a stretching nie musi być bolesny i trudny! Możecie tutaj oglądać moje moduły o: stretchingu, pole dance i joga wheel podzielone na różne poziomy zaawansowania, a także czytać moje artykuły tematyczne na naszym blogu.

Jestem certyfikowaną instruktorką: stretchingu, pole dance oraz yoga wheel. Posiadam międzynarodowy certyfikat Trenera Personalnego IFAA oraz międzynarodową legitymację Instruktora Siłowni i Trenera Personalnego REPs.

Przez wiele lat zbieram także doświadczenie w pracy instruktora grupowego i trenera osobistego. Jako pasjonatka każdej formy aktywności ruchowej swoją wiedzę pogłębiam nieustannie poprzez liczne szkolenia i warsztaty z zakresu: treningu funkcjonalnego, stretchingu, pole dance oraz szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Uwielbiam pracę z ludźmi oraz dzielenie się wiedzą. W wolnym czasie eksperymentuję w kuchni tworząc zdrowe dania i desery. A co!

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, wysyłajcie maila z prośbą o kontakt na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Jeśli chcielibyście złapać mnie na żywo, to działam na terenie Trójmiasta
Dla naszych Fit Ziomków oferuję rabaty i zniżki na treningi personalne! Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

MOJA GALERIA