EWA ZAŁUSKA - DIETETYK FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Ewa!

Dietetyka i zdrowe odżywianie to całe moje życie!

Jestem dietetykiem klinicznym oraz specjalistą w dziedzinie żywienia zbiorowego.

Na Platformie FITYOUNOW.PL możecie znaleźć skomponowane przeze mnie jadłospisy, dopasowane do Waszych potrzeb, założeń i celów oraz ewentualnych jednostek chorobowych. Dbam o to, by diety były bardzo szczegółowe, ale także proste, przystępne i przede wszystkim – super smaczne!

Nie jestem fanką restrykcyjnych diet. Uważam, że każdy ma prawo „dopieszczać” swoje kubki smakowe, dlatego w tym miejscu stoję na straży smakowitości i kreatywności waszych posiłków.

Moją złotą zasadą komponowania jadłospisów jest #ZEROWASTE. Właśnie dlatego w moich jadłospisach znajdziecie dodatkowo listy zakupów i planery tygodnia, aby nie marnować żywności i nie nadwyrężać budżetu domowego!

Uwielbiam uświadamiać ludzi, że budowanie sprawności i pożądanej sylwetki zaczynają się na talerzu, a w połączeniu z dopasowanym treningiem i dobrymi chęciami, dają niesamowicie skuteczną receptę na szczęście i zdrowie.

W dziedzinie dietetyki nie ma odpowiedzi „tak” lub „nie” – wiele kwestii wymaga dyskusji i indywidualnego podejścia, dlatego jeśli potrzebujecie mojego wsparcia, wyślijcie maila z prośbą o kontakt na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Pokażę Wam, że dietetyk nie taki straszny jak go malują!

MOJA GALERIA