PATRYCJA BRZÓSKA - INSTRUKTOR FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Patrycja!

Fitness to połączenie solidnego treningu i dobrej zabawy!

Jestem Waszym instruktorem fitness.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją Trener Personalny. Posiadam także tytuł magistra turystyki i rekreacji.

Na Platformie FITYOUNOW.PL przywiązuję dużą uwagę do techniki oraz funkcjonalności danych ćwiczeń, a motywację do ruchu zwiększam energiczną muzyką i dawką pozytywnej energii. Możecie wykonywać ze mną treningi fitness oglądając video w modułach: Total Body Condition, Silny Brzuch i Pośladki oraz Stretching Flow. Do takich zajęć potrzebujecie jedynie sportowej odzieży i obuwia oraz kawałka wolnej przestrzeni.

Swoją wiedzę rozwijam także poprzez regularne szkolenia, warsztaty, konferencje i panele z zakresu: wzmacniających oraz choreograficznych form fitnessu, treningu funkcjonalnego, prozdrowotnego oraz dietetyki i żywienia. Od kilku lat zdobywam doświadczenie w pracy trenera personalnego, instruktora siłowni, instruktora zajęć grupowych oraz szkoleniowca.

Pasjonuję się i propaguję zajęcia fitness, zdrowy tryb życia oraz świadome i zdrowe odżywianie. Jestem zwolenniczką klasycznych aerobowych form fitnessu, zajęć z elementami treningu siłowego oraz zajęć mentalnych.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, wysyłajcie maila z zapytaniem o kontakt na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

MOJE MODUŁY