KAROLINA WITKOWSKA - INSTRUKTOR FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Karolina!

Tutaj możecie nazywać mnie Karolina Trampolina!

Jestem Waszym instruktorem trampolin i fitness.

Na Platformie FITYOUNOW.PL staram się zarazić Was moją szaloną, zwariowaną energią i wyskakać ją razem z Wami podczas treningów na trampolinach!

Od dziecka jestem związana ze sportem, więc zostanie Instruktorem Fitness oraz Trenerem Personalnym było oczywiste! Jestem także certyfikowaną Instruktorką Bungee Fitness Polska. Moja praca nie odbywa się tylko w salkach fitness, ale również na wydarzeniach i obozach sportowych.

Oprócz sportowych zajawek interesuję się również odpowiednim żywieniem, bo dzięki temu moje ciało jest jeszcze sprawniejsze. Uwielbiam dużo gadać i edukować, co sprawiło, że występowałam na konferencji REP’s oraz na licznych webinarach jako mówca i wykładowca.

Jako Partner Platformy FITYOUNOW.PL przygotowałam dla Was zniżki i rabaty. Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy!

Możecie tutaj obejrzeć moje moduły z trampolinami, podzielone na cztery poziomy trudności. Programy przeze mnie przygotowane są tak, żebyście uczyli się ze mną od podstaw zabawy z trampolinami, bez względu na wiek, stan zdrowia i poziom zaawansowania.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, wysyłajcie maila z prośbą o kontakt na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Jeśli chcielibyście złapać mnie na żywo, to działam na terenie Trójmiasta
Dla naszych Fit Ziomków oferuję rabaty i zniżki na treningi personalne! Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

 

MOJA GALERIA

MOJE MODUŁY