Edukuj się, trenuj i odżywiaj zdrowo!

KARNET SAMODZIELNY!

49zł MIESIĘCZNIE

Pełen dostęp do wszystkich treści Platformy!
Realizujesz dowolny cel, ucząc się dbania o swoje zdrowie!

TWOJA DROGA DO TWOJEGO FIT YOU W DIECIE I TRENINGU!

8-TYGODNIOWE ZALECENIA ŻYWIENIA

W oparciu o zalecenia żywienia i treści naszych poradników będziesz stopniowo zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Bez stresu, presji i restrykcyjnych diet. Powoli zrealizujesz swój cel w zgodzie ze sobą!

8-TYGODNIOWE PLANY TRENINGOWE

Otrzymujesz na e-mail nowy plan treningowy średnio co 8 tygodni. Będziesz trenować w dowolnym miejscu, ze sprzętem lub bez, a dostęp do naszych materiałów masz z dowolnego urządzenia.

POCZUJ MOTYWACJĘ W OSIĄGANIU STOPNIOWYCH CELÓW Z FITYOUNOW.PL!

REGULARNE ZALECENIA!

Co 8 tygodni otrzymujesz e-mail z nowymi wytycznymi, a w nim: zalecenia żywienia, plan treningowy i wyzwania.

Wszystkie zalecenia dopasowane są do Ciebie w oparciu o ankietę osobową, którą wypełniasz na początku współpracy.

Edukujesz się, jak: odchudzać się, modelować sylwetkę, poprawiać kondycję, tworzyć własne plany, zdrowiej jeść, robić zakupy.

BEZ PRZERWY ROSNĄCA BAZA TREŚCI CZEKA NA CIEBIE!

PROGRAMY FITYOU-20

10-30 min. programy treningowe to świetny sposób na udany trening. Na platformie przybywa programów odchudzających, budujących mięśnie, rozgrzewkowych, pro-zdrowotnych, mobilizujących ciało, relaksujących i wiele więcej!

ATLAS ĆWICZEŃ

Rosnący zbiór ćwiczeń. Każda pozycja podzielona jest na WIDEO EDUKACYJNE, w którym trenerzy tłumaczą technikę danego ćwiczenia oraz WIDEO SHORT – krótką wersję, którą wygodnie włączysz w trakcie treningu!

PORADNIKI I DODATKI

Tworzymy dla Was poradniki, które ułatwiają Wam edukować się ze zdrowego odżywiania i treningu. Wiele z nich dostajecie od nas za darmo lub wygrywacie podczas wyzwań. Udostępniamy także kalkulatory, planery i organizery!

BLOG DIETA/TRENING

W zakładce „Blog” czekają na Was dwie kategorie. Każdy artykuł z dziedziny diety zawiera przepis i listę zakupów do pobrania, a artykuły dotyczące aktywności zawierają mini-programy treningowe, również do pobrania!

NA PLATFORMIE FITYOUNOW.PL TREŚCI BĘDZIE TYLKO PRZYBYWAĆ!

14 DNI NA REZYGNACJĘ

Dajemy Ci pełną gwarancję satysfakcji. Jeżeli w ciągu 14 dni od momentu aktywacji konta uznasz, że Platforma nie jest dla Ciebie – zwrócimy Twoje pieniądze! Jednak jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na długo, jak setki naszych Podopiecznych!

FIT ZIOMKU! NIE ZWLEKAJ!

CENA JEDNEGO TRENINGU PERSONALNEGO W POLSCE WYNOSI OK. 150zł/1h!

Z FITYOUNOW.PL ZA 49ZŁ DBASZ O ZDROWIE CAŁY MIESIĄC!