Trenuj i ucz się pod okiem specjalisty!

KARNET Z TRENEREM!

149zł MIESIĘCZNIE

Karnet z Trenerem to nie „kopiuj/wklej”!
Jesteś pod ciągłym nadzorem specjalisty, który:

TWOJA DROGA DO TWOJEGO FIT YOU W DIECIE I TRENINGU!

8-TYGODNIOWE PLANY TRENINGOWE

Trener przygotowuje dla Ciebie nowy plan treningowy średnio co 8 tygodni. Będziesz trenować w dowolnym miejscu, ze sprzętem lub bez, a dostęp do naszych materiałów masz z dowolnego urządzenia.

8-TYGODNIOWE ZALECENIA ŻYWIENIA

W oparciu o zalecenia trenera i treści naszych poradników będziesz stopniowo zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Bez stresu, presji i restrykcyjnych diet. Powoli zrealizujesz swój cel w zgodzie ze sobą!

POCZUJ MOTYWACJĘ W OSIĄGANIU STOPNIOWYCH CELÓW Z FITYOUNOW.PL!

SPOTKANIA ONLINE!

Średnio co 8 tygodni spotykasz się online z trenerem i omawiacie założenia i cele na kolejny etap rozwoju i edukacji!

Podczas spotkania online słuchamy Twoich potrzeb i możliwości oraz przedstawiamy Tobie plan treningowy i zalecenia żywienia.

Omawiamy: postępy, aktualną sytuację zdrowotną, najbliższe cele do zrealizowania i sposób, w jaki je osiągniesz.

BEZ PRZERWY ROSNĄCA BAZA TREŚCI CZEKA NA CIEBIE!

PROGRAMY FITYOU-20

10-30 min. programy treningowe to podstawa współpracy z trenerem. Na platformie przybywa programów odchudzających, budujących mięśnie, rozgrzewkowych, pro-zdrowotnych, mobilizujących ciało, relaksujących i wiele więcej!

ATLAS ĆWICZEŃ

Rosnący zbiór ćwiczeń. Każda pozycja podzielona jest na WIDEO EDUKACYJNE, w którym trenerzy tłumaczą technikę danego ćwiczenia oraz WIDEO SHORT – krótką wersję, którą wygodnie włączysz w trakcie treningu!

PORADNIKI I DODATKI

Tworzymy dla Was poradniki, które ułatwiają Wam edukować się ze zdrowego odżywiania i treningu. Wiele z nich dostajecie od nas za darmo lub wygrywacie podczas wyzwań. Udostępniamy także kalkulatory, planery i organizery!

BLOG DIETA/TRENING

W zakładce „Blog” czekają na Was dwie kategorie. Każdy artykuł z dziedziny diety zawiera przepis i listę zakupów do pobrania, a artykuły dotyczące aktywności zawierają mini-programy treningowe, również do pobrania!

NA PLATFORMIE FITYOUNOW.PL TREŚCI BĘDZIE TYLKO PRZYBYWAĆ!

14 DNI NA REZYGNACJĘ

Dajemy Ci pełną gwarancję satysfakcji. Jeżeli w ciągu 14 dni od momentu aktywacji konta uznasz, że Platforma nie jest dla Ciebie – zwrócimy Twoje pieniądze! Jednak jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na długo, jak setki naszych Podopiecznych!

FIT ZIOMKU! NIE ZWLEKAJ!

CENA JEDNEGO TRENINGU PERSONALNEGO W POLSCE WYNOSI OK. 150zł/1h!

Z FITYOUNOW.PL ZA 149ZŁ PRACUJESZ Z TRENEREM CAŁY MIESIĄC!