POWRÓT

MARTA TOMASIK - DIETETYK KLINICZNY FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Marta!

Zdrowe odżywianie nie musi być udręką i reżimem!

Jestem Waszym dietetykiem osobistym.

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach ze specjalizacją dietetyka klinicznego.

Na Platformie FITYOUNOW.PL udowadniam, że zdrowa dieta to nie reżim i nadmierna dyscyplina, a wręcz odwrotnie – spokojne stawianie kroków i przyjemna podróż. Możecie tutaj obejrzeć moje moduły o zdrowym odżywianiu, podzielone na 4 poziomy zaawansowania, a także czytać moje artykuły tematyczne na naszym blogu.

Praca z Wami i stopniowe zmienianie Waszych nawyków to nie tylko mój zawód, ale również ogromna pasja. Niejednokrotnie żartuję, że mój drugi gabinet to domowa kuchnia, bo to tam testuję wszystkie potrawy, które potem otrzymują w jadłospisach nasi Podopieczni. Jako dietetyk kliniczny pomagam nie tylko w odchudzaniu lub budowaniu mięśni, ale także asystuję przy leczeniu różnych metabolicznych jednostek chorobowych.

Wyznaję zasadę, że dieta to nie głodówka, a świadoma, cierpliwa i długotrwała zmiana nawyków żywieniowych. W swojej pracy przykładam ogromną uwagę do dostosowania strategii odżywiania do codzienności oraz obowiązków Podopiecznych, z którymi współpracuję. Nowe zmiany i zdrowa dieta nie powinny być stresujące i niemożliwe do zrealizowania. Zawsze uwzględniam: jak żyjecie, jaki jest Wasz stan zdrowia, jaki macie cel, gdzie i jak pracujecie oraz jakie są Wasze możliwości finansowe.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować, piszcie na czacie Platformy lub wysyłajcie maila na: kontakt@fityounow.pl. Sprawdźcie także moje social media!

Jeśli chcielibyście podjąć ze mną współpracę na żywo lub online, to działam na terenie Katowic. Dla naszych Fit Ziomków oferuję zniżki i rabaty na diety! Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy lub poniżej!

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

MOJA GALERIA

GOTOWI DO DZIAŁANIA?

Sprawdź szczegóły naszej oferty klikając w przycisk poniżej!

sprawdzam!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZANIM DO NAS DOŁĄCZYSZ?

Kliknij zielony dymek “CHAT” po prawej stronie i napisz do nas na czacie!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

POWRÓT