POWRÓT

ALEX BIERNACKA - INSTRUKTOR FIT YOU

MOJE SOCIAL MEDIA

Hej Fit Ziomki! Jestem Alex!

Zdrowie to równowaga pomiędzy stanem umysłu i ciała!

Jestem Waszym instruktorem jogi i pilatesu.

Na Platformie FITYOUNOW.PL dbam o to, byście uwierzyli, że spokój ducha oraz balans ciała są fundamentami szczęścia i zdrowia. Motywuję Was do rozwoju wewnętrznego i pozytywnego myślenia oraz wiary w moc sprawczą naszych umysłów w procesie realizacji zamierzonych celów.

Od kilkunastu lat jestem miłośniczką sportu i zdrowego trybu życia. Pasjonuję się szerokim wpływem jogi oraz pilatesu na nasze organizmy. Zawsze staram się inspirować innych do praktykowania filozofii jogi na co dzień i dbania o właściwy sposób odżywiania.

Jestem także autorką książki: “Fitness dla Duszy i Ciała” oraz założycielką i właścicielką firmy EVENT-owej “Fenix Events“. Więcej informacji o moich działaniach możecie znaleźć na moich social mediach.

Jako Partner Platformy FITYOUNOW.PL przygotowałam dla Was zniżki i rabaty. Więcej o tym przeczytacie w zakładce Partnerzy!

Możecie tutaj obejrzeć moje moduły z zajęciami jogi i pilatesu, podzielone na poziomy trudności. Programy przeze mnie przygotowane są dla każdego Fit Ziomka, bez względu na wiek, stan zdrowia i poziom zaawansowania.

Jeśli chcecie wiedzieć o mnie więcej, piszcie na czacie Platformy lub wysyłajcie maila na: kontakt@fityounow.pl.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

 

 

MOJA GALERIA

MOJE MODUŁY

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Kliknij w zielony dymek w prawym dolnym
rogu i napisz do nas na czecie!

POWRÓT